Yli 30 vuoden kokemuksella.

Ota yhteyttä:

CANNCOLOR GROUP
Kukonkoivuntie 8
15880 HOLLOLA
P. +358 3 880 9100
canncolor@canncolor.fi



Canncolor Oy

Marko Kautiainen
Toimitusjohtaja
+358 40 506 1289
marko.kautiainen@canncolor.fi



Jarmo Harkko
Myyntijohtaja
+358 40 510 9233
jarmo.harkko@canncolor.fi




Office Masters Oy

Juha Koskinen
Toimistotarvikkeet
Etelä-Suomi, Päijät-Häme
+358 400 770 142
juha.koskinen@officemasters.fi



Toni Aaltonen
Toimistotarvikkeet, ergonomia
Kanta-Häme, Varsinais-Suomi, Länsi-Uusimaa, Ahvenanmaa
+358 40 455 3903
toni.aaltonen@officemasters.fi



Jani Lackman
Toimistotarvikkeet, liikelahjat, ergonomia
Oulun lääni, Lapin lääni, Keskipohjanmaa
+358 40 455 3907
jani.lackman@officemasters.fi



Kimmo Vänskä
Liikelahjat, toimistotarvikkeet, ergonomia
Itä-Suomi
+358 40 455 3905
kimmo.vanska@canncolor.fi



Kristian Jussila
Toimistotarvikkeet, liikelahjat
Satakunta, Vakka-Suomi
+358 40 451 6348
kristian.jussila@officemasters.fi



Probind Oy

Pasi Sillanpää
Liikelahjat
Kanta-Häme, Pirkanmaa, Pohjanmaa
+358 400 767 497
pasi.sillanpaa@canncolor.fi



Heikki Aakula
Liikelahjat, ergonomia
Varsinais-Suomi, Ahvenanmaa
+358 40 451 6345
heikki.aakula@probind.fi



Harri Rantanen
Liikelahjat, toimistotarvikkeet, ergonomia
Päijät-Häme, Kanta-Häme, Kymenlaakso
+358 40 450 8044
harri.rantanen@probind.fi



Selectop Oy

Krista Puronaho
Fysioterapeutti, Ergonomia-asiantuntija
Ergonomia
Satakunta, Varsinais-Suomi, Pirkanmaa
+358 40 451 6349
krista.puronaho@selectop.fi



Antti Korhonen
Ergonomia
Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala
+358 44 757 5849
antti.korhonen@selectop.fi



Janne Savallampi
Ergonomia
Keski-Suomi
+358 50 413 3150
janne.savallampi@selectop.fi



Tutustu brändeihimme

esim kuva

Probind

Liike- ja mainoslahjat

esim kuva

Selectop

Ergonomiatuotteet

esim kuva

Office Masters

Toimisto- askartelu- sekä tulostustarvikkeet